wczytywanie

Masz pytanie? Zadzwoń 604-946-456 lub napisz mrkrok@interia.pl
Możliwość negocjacji cen - KUPAGD

Plyta indukcyjna Samsung NZ64H57477K

Plyta indukcyjna  Samsung NZ64H57477K

Opis

PŁYTA INDUKCYJNA

FIRMY SAMSUNG

NZ64H57477K

 

FUNKCJE

 

Flex Zone obszerna i uniwersalna powierzchnia pozwalająca wykorzystać  na płycie miejsce na naczynia niestandardowych wymiarów

Funkcja Natychmiastowa pauza pozwalająca jednym przyciskiem  zredukować moc wszystkich stref gotowania

Funkcja szybki startpozwala od razu uzyskać pełną moc płyty i według potrzeb pozwalając na stopniowe obniżanie.

Funkcja Ready Pan szybkie podgrzewanie garnków

Intuicyjne sterowanie umożliwia w prosty sposób ustawić żądaną moc pól grzewczych .

Blokada rodzicielska zostaje włączona jednym przyciskiem blokując przypadkowe uruchomienie płyty.

Automatyczne wyłączanie zostanie uruchomione gdy przez dłuższy okres nie będziesz z niej korzystał

 

PANEL STEROWANIA

  • Rodzaj sterowania: dotykowe
  • Położenie panelu przód płyty
  • Wskaźnik wł./ wył.
  • Wskaźnik poziomu mocy

Flex Zone

Płyta indukcyjna Samsung NZ5000 posiada strefę Flex Zone, czyli duże, prostokątne, otwarte pole na płycie, zaprojektowane specjalnie z myślą o gotowaniu wielu dań. Mieści garnki i patelnie o różnych kształtach i wymiarach, świetnie sprawdza się również w przypadku dużych naczyń do gotowania. W ten sposób gotowanie dla dużej rodziny jest znacznie prostsze.

Funkcja Ready Pan

Płyta indukcyjna Samsung NZ5000 posiada funkcję Ready Pan, która umożliwia szybkie podgrzanie naczyń kuchennych – wystarczy jedno dotknięcie. Nie trzeba ręcznie wybierać opcji podgrzewania ani ustawiać temperatury – włączenie funkcji Ready Pan powoduje, że płyta włącza się na maksymalną moc i utrzymuje ją przez 50 sekund, aby szybko ogrzać garnek, a następnie automatycznie zmniejsza temperaturę do poziomu średniego (poziom 9), który służy do standardowego gotowania potraw.

Opcja Quick Start

Duża moc w mgnieniu oka.Płyta indukcyjna Samsung NZ5000 posiada opcję Quick Start (szybkiego uruchamiania), dzięki której nie trzeba przechodzić przez długotrwały proces włączania płyty i ustawiania temperatury. Po wybraniu tej funkcji strefa gotowania rozpoczyna natychmiast podgrzewanie żywności na maksymalnym poziomie 15, który można potem stopniowo zmniejszać. Zapomnij o długim włączaniu płyty, jak to miało miejsce, kiedy trzeba było ustawić temperaturę, zwiększając ją od poziomu 0.

Stopniowa kontrola

Płyta indukcyjna Samsung NZ5000 jest wyposażona w prosty interfejs użytkownika, który pokazuje, co zrobić na każdym etapie, stąd ty możesz po prostu skupić się na gotowaniu. Podobnie jak w wielu innych tego typu urządzeniach, operacje zawsze przesuwają się logicznie z lewej strony na prawą, więc nigdy nie będziesz marnować czasu, szukając przycisków, aby wykonać kolejną czynność.

Bezpieczniejsza dla dzieci

Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo w kuchni, wprowadziliśmy blokadę przed dziećmi, która uniemożliwia nawet najbardziej pomysłowym maluchom uruchomienie płyty. Jednym ruchem można zablokować całą płytę, stąd nie ma możliwości włączenia jej przypadkowo lub omyłkowo. Funkcja ta zmniejsza również ryzyko poparzenia się przez dzieci.

 

Automatycznie bezpieczniejsza

Funkcja Safety Shutoff gwarantuje pełny spokój ducha. Automatycznie wyłącza wszystkie strefy gotowania, jeśli zostały pozostawione włączone zbyt długo lub jeśli użytkownik nie ingerował w pracę płyty przez określony czas. Stąd płyta ta zmniejsza ewentualne straty lub obniża ryzyko dojścia do niebezpiecznego wypadku, jeśli podczas rozmowy z rodziną lub przyjaciółmi zapomnisz o gotującym się jedzeniu.

 

Wydajne wykorzystanie ciepła

Urządzenie posiada 2-stopniowy wskaźnik ciepła resztkowego, co pozwala bezpiecznie i wydajnie korzystać z już wcześniej nagrzanych fragmentów płyty. Wskaźnik precyzyjnie określi, jeśli któraś ze stref gotowania jest cieplejsza niż 45 C i nadal można jej użyć do gotowania (wskazanie h) lub jeśli jej temperatura przekracza 60 C (H). Jednak jeśli strefa ostygnie poniżej tych wartości, co oznacza, że będzie ją można bezpiecznie dotknąć, wówczas wskaźnik zniknie.

Wydajność

Moc całkowita 7,2 kW Moc pola grzejnego 145mm - 1,2 / 2 kW Moc pola grzejnego 210mm - 2,2 / 3,2 kW Flex Zone - 3,3 / 3,6 kW

Rodzaj wyświetlacza - czerwony Regulacja -  suwany regulator z bezpośrednim dostępem

Wymiary Netto (Szer. x Głęb x  Wys.) 600 x 520 x 56 mm

1. Tylny panel indukcyjny 1800 W z funkcją zwiększania mocy do 2600 W

2. Przedni panel indukcyjny 1800 W z funkcją zwiększania mocy do 2600 W

3. Duży panel indukcyjny 3300 W z funkcją zwiększania mocy do 3600 W

4. Pole indukcyjne 2200 W z funkcją zwiększania mocy do 3200 W 5. Pole indukcyjne 1200 W z funkcją zwiększania mocy do 2000 W

6. Panel sterowania

Cena: 1799,00

Kod:

Aktualne promocje

Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory