wczytywanie

Masz pytanie? Zadzwoń 604-946-456 lub napisz mrkrok@interia.pl
Możliwość negocjacji cen - KUPAGD

Lodówka Samsung RF56M9540SR

Lodówka Samsung RF56M9540SR
  • Lodówka Samsung RF56M9540SR, AGD
  • Lodówka Samsung RF56M9540SR, AGD

 

Opis i dane
Samsung Lodowka Rf56m9540sr Kv 1920px V2

CHARAKTERYSTYKA

Samsung Lodowki Ikony Cechy Kamera Wbudowana 09

Wbudowane 3 kamery

Aktualną zawartość lodówki możesz zawsze i wszędzie sprawdzić na smartfonie.

Samsung Lodowki Ikony Cechy Family Hub 10

Wyjątkowe funkcjonalności

Zintegrowany z lodówką wyświetlacz, łączność Wi-Fi oraz szereg dedykowanych aplikacji w znaczny sposób uatrakcyjnią i ułatwią codzienność.

Samsung Easy Slide V2

Imponująca pojemność

Więcej miejsca na przechowywane artykuły spożywcze na półkach oraz drzwiach urządzenia.

Samsung Triple Cooling Lodowka Ikona151x150

Technologia Triple Cooling™

System Triple Cooling Plus™ - trzy niezależne obiegi chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku - dzięki którym, żywność zachowuje doskonałą jakość i wilgotność, a zapachy nie przenikają się między komorami.

Samsung No Frost Lodowka Ikona151x150

Pełny No Frost

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

Samsung Cool Select Zone Lodowka Ikona151x150

FlexZone

Wybierz spośród 4 trybów pracy. Dostosuj temperaturę
w komorze do przechowywanych w niej produktów.

TO WIĘCEJ NIŻ LODÓWKA, TO FAMILY HUB™!

Family Hub™ to dotykowy wyświetlacz LCD 21" i łączność Wi-Fi w połączeniu z aplikacją Smart Things*, pozwoliły na wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań. To pomoc w zarządzaniu domowymi zapasami, centrum domowej rozrywki oraz platforma rodzinnej komunikacji w jednym, umożliwiająca wyświetlanie zdjęć i sporządzanie notatek.

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Family Hub

Samsung Lodowki Ikonki Zawsze Wiesz

FOOD MANAGEMENT

Trzy wbudowane kamery umieszczone na wysokości trzech półek robią zdjęcia przy każdym zamknięciu lodówki, a Ty po kilku sekundach widzisz wszystko na swoim Smartfonie. Dzięki temu na bieżąco wiesz, co znajduje się w Twojej lodówce.

Samsung Lodowki Ikonki Lista Zakupow

LISTA ZAKUPÓW

Dodawaj potrzebne produkty spożywcze do swojej listy na ekranie, a dzięki aplikacji Smart Things* będzie ona widoczna dla wszystkich domowników. Zarządzanie domowymi zapasami, nigdy nie było tak proste.

ZAGLĄDAJ DO ŚRODKA LODÓWKI

ZAGLĄDAJ DO ŚRODKA LODÓWKI

Jesteś na zakupach i nie pamiętasz, czy jest jeszcze mleko, wędlina, czy wystarczy Ci jajek? Dzięki funkcji View Inside możesz zdalnie zajrzeć do lodówki i tym samym dokupić wszystkie brakujące na obecną chwilę produkty.

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Wszystko Swieze

Wszystko świeże!
Zapomnij o problemie przeterminowanego jedzenia

Przypisz daty ważności dla swoich produktów. Ustaw przypomnienia, które pojawią się na ekranie lodówki, dzięki czemumożesz cieszyć się jedzeniem w najlepszym wydaniu.

Samsung Lodowki Rs68n8941sl Nie Wiesz Co Ugotowac

Brak pomysłów na obiad? Skorzystaj z podręcznej bazy niezliczonych przepisów kulinarnych!

Gotuj z tego co masz. Family Hub™ wyświetli przepisy na daniakorzystając z produktów, które masz na swojej liście zakupów. Jeśli szukasz bardziej oryginalnych przepisów, w aplikacji Club des Chefs™ znajdziesz te przygotowane przez szefów restauracji z gwiazdkami Michelin.

NOWA, INNOWACYJNA ORGANIZACJA ŻYCIA RODZINNEGO

            Dotykowy ekran Family Hub™ 21" to multimedialna tablica, za pomocą której zaplanujesz dokładnie harmonogram dnia domowników.

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Rodzina Blizej Siebie

Samsung Lodowki Ikonki Kalendarz

KALENDARZ WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW

Synchronizuj plany dnia, aby nikomu nie umknęło żadne spotkanie, wizyta u lekarzaczy imieniny babci.

 ZDJĘCIA I ALBUMY

ZDJĘCIA I ALBUMY

Wyświetlaj najlepsze wspomnienia z rodzinnych wakacji i udostępniaj zdjęcia z dowolnego miejsca.

 NOTATKI I WIADOMOŚCI - NAWET Z KOŃCA ŚWIATA

NOTATKI I WIADOMOŚCI - NAWET Z KOŃCA ŚWIATA*
Zaskakuj swoich bliskich, zostawiając im na ekranie miłe wiadomości i odręczne rysunki, nawet z końca świata.

* Z aplikacją Smart Things. Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od kraju.

TWOJA KUCHNIA - STANIE SIĘ ULUBIONYM MIEJSCEM SPOTKAŃ

Ekran Family Hub™ może stać się w każdej chwili telewizorem lub odtwarzaczem multimedialnym, dzięki szeregowi wbudowanych modułów rozrywki oraz zainstalowanym aplikacjom i dostępem do internetu. Od tej pory, kuchnia stanie się ulubionym miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich.

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Przenies Zycie Do Kuchni

 FILMY, SERIALE, TV

FILMY, SERIALE, TV

Nigdy więcej nie przegap meczu ani serialu. Dzięki Family Hub™ możesz oglądać swoje ulubione programy, tam gdzie jesz i gotujesz.

 MUZYKA I RADIO

MUZYKA I RADIO

Gotuj w rytm swojej ulubionej playlisty, słuchając audiobooka lub muzyki. Idealną jakość dźwięku zapewnią wbudowane głośniki stereo.

 PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA

PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA

Chcesz coś szybko sprawdzić, np. ile gramów ma szklanka ryżu? Skorzystaj z wygodnego dostępu do przeglądarki internetowej, jaki daje Ci Family Hub™.

WITAJ W ŚWIECIE ROZRYWKI

Dotknij ekranu Family Hub™ i korzystaj z ulubionych aplikacji:

Samsung Lodowka Rs68n8941sl Aplikacje

SMART THINGS - NIESKOŃCZENIE WIELE MOŻLIWOŚCI

Dzięki aplikacji Smart Things* zainstalowanej w lodówce Family Hub™ możesz kontrolować pozostałe urządzenia w domu: zaprogramować sprzątanie i zmywanie, nastawić ciasto, zwiększyć temperaturę w domu czy sprawdzić, ile czasu pozostało do końca prania.  

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Smart Things

* Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od kraju. 
** Urządzenia kompatybilne z aplikacją Smart Things mogą się różnić w zależności od kraju.

Poznaj linię Samsung Chef Collection. Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych, stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.

Do naszych produktów wprowadziliśmy funkcje polecone przez szefów z Club des Chefs. Elitarnego grona mistrzów, uhonorowanych gwiazdkami Michelin.

FUNKCJONALNOŚĆ I HARMONIA W TWOJEJ KUCHNI

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Wzornictwo

Przestronna i wygodna w użytkowaniu lodówka Samsung z linii MultiDoor doskonale wkomponuje się w kuchenne wnętrze, nadając mu wyrazisty charakter. Wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie to nie tylko minimalistyczne i eleganckie wykończenie. To również m.in szereg funkcjonalnych rozwiązań takich jak: zewnętrzny dystrybutor wody czy szeroko otwierane drzwi, które ułatwiają dostęp do przechowywanych produktów.

Harmonijny design

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Harmonijny Design

Lodówkę z linii MultiDoor cechuje elegancki, uniwersalny wygląd. Nawet w obliczu zmieniających się trendów, będzie ona ponadczasowym, stylowym akcentem w Twojej kuchni.

Dystrybutor wody

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Dystrybutor Wody

Wygodny dystrybutor wody znajduje się na drzwiach lodówki. Zapewnia wygodny i szybki dostęp do orzeźwiającej wody zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Ponadczasowy wygląd

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Ponadczasowy Wyglad

Wyprofilowane uchwyty Samsung MultiDoor są nie tylko praktyczne, ale także podkreślają minimalistyczną i szykowną formę urządzenia.

Wyjątkowa pojemność, nowe możliwości

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Duzo Miejsca V2

Więcej przestrzeni na produkty. Pojemne wnętrze

Przestronność lodówki sprawia, że możesz w niej przechowywać jeszcze większą ilość artykułów spożywczych. Jednocześnie, dzięki szeroko otwieranym drzwiom masz szybki wgląd na jej zawartość oraz wygodny dostęp do produktów.

Samsung Lodowki Przechowywanie Polka

Łatwe przechowywanie. Składana dwustopniowa półka

Bez problemu umieścisz w lodówce wysokie butelki i większe pojemniki. Półkę możesz wysunąć i wsunąć lub całkowicie złożyć, przez co zwolnisz miejsce.
Co więcej, łatwiej sięgniesz po artykuły znajdujące się w głębi urządzenia.

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Przechowywanie Wiekszych Butel

Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki w drzwiach

Lodówka jest wyposażona w głębokie pojemniki drzwiowe, na których zmieszczą się nawet wysokie butelki i kartony. Takie rozwiązanie, pozwala na lepsze wykorzystanie miejsca wewnątrz urządzenia.

REWOLUCJA W CHŁODZENIU

Samsung Lodowka Rf56m9540sr Rewolucja W Chlodzeniu 1920

Technologia chłodzenia Triple Cooling™ to niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki oraz utrzymywanie wilgoci na odpowiednim poziomie. W tym celu wykorzystane są 3 osobne wentylatory. Rozwiązanie zapobiega przenikaniu zapachów między komorami lodówki, a żywność zachowuje doskonałą jakość i świeżość na dłużej*. Dodatkowo, optymalne warunki przechowywania gwarantuje strefa FlexZone z 4 niezależnymi trybami chłodzenia. 

* Poziom świeżości mierzony w oparciu o wyniki testów SLG.

Zachowaj świeżość produktów

Samsung Lodowki Metal Cooling

Stabilna temperatura chłodzenia. Metal Cooling

Metalowy panel działa jak akumulator zimna. Pozwala szybko wyrównać temperaturę wewnątrz urządzenia po otwarciu drzwi i dostaniu się ciepłego powietrza do środka. Dzięki temu jedzenie zachowuje świeżość i przechowywane jest w odpowiedniej temperaturze.

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Cool Select Zone

Dostosuj temperaturę do różnych rodzajów żywności. FlexZone

W FlexZone można ustawić optymalną temperaturę dla różnych produktów. Żywność na dłużej pozostanie świeża i smaczna. Jeden przycisk i masz do dyspozycji, aż cztery tryby chłodzenia.

Bez konieczności rozmrażania.* Pełny No Frost

Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywczepyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technologia No Frost to nie tylko smak i zdrowie, ale również wygoda, gdyż pozwala raz na zawsze pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!

* Urządzenie nie wymaga ręcznego odszraniania. Odbywa się ono automatycznie. Aby urządzenie działało prawidłowo, należy postępować zgodnie z dodatkowymi wskazówkami eksploatacyjnymi zawartymi w instrukcji obsługi.

Samsung Lodowka Fresh Zone

Świeże warzywa i owoce. Szuflada z kontrolą wilgoci

Pojemna szuflada to nie tylko wygodne przechowywanie dużej ilości warzyw czy owoców. Możliwość kontroli wilgotności, zapewnia produktom optymalne warunki do zachowania świeżości na dłużej.

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Tryb Chill

Przechowywanie mięsa i ryb. Tryb Chill

W dolnej części lodówki znajduje się specjalna komorawyposażona w funkcję Chill, która utrzymuje optymalną temperaturę -1°C. Przechowywane artykuły spożywcze zachowują pełnię smaku i strukturę.

SILNIK DIGITAL INVERTER - 10 LAT GWARANCJI

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Digital Inverter

Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. A optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając relatywnie cichą pracę* urządzenia – 40 dB(A). Wysoka jakość i niezawodność pracy została potwierdzona 10-letnią gwarancją.

*  Informacje o poziomie hałasu urządzenia, który jest mierzony w decybelach (dB), znajdują się na etykiecie energetycznej. Urządzenia uznaje się za pracujące cicho, jeżeli poziom emitowanego hałasu nie przekracza 38 dB. Dane  Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów - UOKiK.

RYSUNEK TECHNICZNY

Samsung Lodowki Rf56m9540sr Rysunek Techniczny
  • ASzerokość:  908 mm
  • BGłębokość:  733 mm
  • CWysokość: 1825 mm

W OPAKOWANIU

Samsung Lodowki Rf56m9540sr W Opakowaniu 1920

PORÓWNAJ PRODUKTY

Samsung Lodowki Tabela Rf56m9540sr
RF56M9540SR
Samsung Lodowki Tabela Rs68n8941sl
RS68N8941SL
Samsung Lodowki Tabel Rb38m7998s4
RB38M7998S4
Family Hub™ Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Space Max™ Samsung Samsung Minus Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Triple Cooling™ Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Minus Mark Black Samsung Samsung Minus Mark Black
Twin Cooling Plus™ Samsung Samsung Minus Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Precise Chef Cooling™ Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
FlexZone Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Minus Mark Black Samsung Samsung Minus Mark Black
Metal Cooling Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
No Frost Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Silnik Digital Inverter™ Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Funkcja Power Freeze Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Funkcja Power Cool Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Funkcja Vacation Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Liczba półek w chłodziarce 5 4 3
Liczba szuflad na warzywa w chłodziarce 2 2 2
Pojemnik na nabiał 1 Samsung Samsung Minus Mark Black Samsung Samsung Minus Mark Black
Pojemniki w drzwiach w chłodziarce 6 5 5
Liczba półek w zamrażalniku 2  4 Samsung Samsung Minus Mark Black
Liczba szuflad w zamrażalniku 4 2 3
Pojemniki w drzwiach w zamrażalniku 6 2 Samsung Samsung Minus Mark Black
Oświetlenie wewnętrzne LED LED  LED
Alarm otwartych drzwi Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Łączność Wi-Fi Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Otwieranie Wyprofilowane uchwyty Wpuszczana rączka Zintegrowany uchwyt
Automatyczna kostkarka i dystrybutor wody Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Minus Mark Black
Pojemność całkowita lodówki 550 l 593 l 356 l
Pojemność chłodziarki 351 l 383 l 226 l
Pojemność zamrażalnika 199 l 210 l 130 l
Kolor Stal nierdzewna Stal nierdzewna Stal nierdzewna
Klasa energetyczna A+ A++ A++
Poziom głośności 40 dB(A) 39 dB(A) 39 dB(A)
Wymiary (WxSXG) 1825 x 908 x 733 mm 1780 x 912 x 716 mm  1927 x 595 x 650 mm
Waga netto 162 kg 127 kg 93 kg

WARTO WIEDZIEĆ

Instalacja aplikacji Samsung Family Hub.
Odwiedź sklep Google Play, aplikacje Galaxy lub Apple App Store i wyszukaj hasło "Samsung Family Hub ", a następnie pobierz i zainstaluj dedykowaną aplikację Samsung Family Hub.

Nie możesz znaleźć aplikacji?
Aplikacja Samsung Family Hub jest dostępna dla smartfonów z systemem Android 4.4 (KitKat) lub nowszym oraz iOS 8.0 i nowszym.

Wskazówki, jak dbać o lodówkę: 
- Przed rozpoczęciem czyszczenia i konserwacją należy odłączyć lodówkę od zasilania.- Nie należy pryskać środkiem czyszczącym bezpośrednio na wyświetlacz. Może to doprowadzić do zgaśnięcia liter wyświetlanych na wyświetlaczu.- Do czyszczenia powierzchni zewnętrznych (drzwi i zabudowy), części plastikowych, drzwi i wewnętrznych wykończeń oraz uszczelek nie używaj środków czyszczących o właściwościach ściernych ani silnie działających, np. płynów do mycia szyb, proszków do szorowania, palnych płynów, preparatów z zawartością kwasu solnego, wosków do czyszczenia, koncentratów detergentów, wybielaczy ani środków zawierających pochodne nafty.- Mogą one spowodować zarysowanie lub uszkodzenie materiałów.

Porady dotyczące oszczędzania energii:
Urządzenie należy instalować w chłodnym, suchym pomieszczeniu o odpowiedniej wentylacji. Urządzenie nie może być wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych ani znajdować się w pobliżu źródeł ciepła (np. grzejników). Nie wolno zasłaniać otworów ani kratek wentylacyjnych urządzenia ze względu na oszczędność energii. Przed włożeniem do urządzenia - ciepłe posiłki powinny ostygnąć.

 

Dane techniczne

lodówka Samsung Family Hub RF56M9540SR

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 182,5 x 90,8 x 73,3 cm
Kolor stal nierdzewna + srebrny-malowany
Kolor / wykończenie frontu srebrny - stal nierdzewna inox
Kolor / wykończenie boków srebrny
Położenie zamrażarki side by side
Liczba agregatów 1
Liczba termostatów 2
Zdolność zamrażania 12 kg/24h
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 14 godzin
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No Frost
Sterowanie elektroniczne
Szybkie chłodzenie tak
Szybkie zamrażanie tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi nie dotyczy
Funkcje dodatkowe 3 kamery wewnątrz lodówki, automatyczna kostkarka do lodu, dotykowy wyświetlacz LCD 21", dystrybutor wody, elektroniczna regulacja temperatury, filtr wody, kalendarz z organizerem, lista zakupów, oświetlenie ledowepodłączenie do bieżącej wody, przeglądarka internetowa, przepisy kulinarne, strefa świeżości Flex Zone, szuflada z kontrolą wilgotności, technologia Digital Inverter, tworzenie notatek na wyświetlaczu, wbudowany moduł Wi-Fi, wnętrze Metal Cooling, wyświetlacz LCD, wyświetlanie zdjęć, zamrażarka z systemem No Frost
EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA
Klasa energetyczna A+
Roczne zużycie energii 445 kWh = 244,75 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 351 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 199 litrów
Klasa zamrażarki ****
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Poziom hałasu 40 dB
BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA
Bezpieczeństwo użytkowania półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
PARAMETRY ZEWNĘTRZNE
Wymiary opakowania 80 x 98 x 197 cm
Waga z opakowaniem 112 kg
WYPOSAŻENIE
Wyposażenie 2 szuflady z niezależną kontrolą wilgotności, 5 półek szklanych w chłodziarce, 6 półek w drzwiach, 6 półek w drzwiach zamrażarki, 6 szuflad w zamrażarce, filtr zewnętrzny, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na jajka, wąż do wody
GWARANCJA
Gwarancja 24 miesiące 
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz   
PRODUCENT
Nazwa producenta / importera Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
ZNAK ZGODNOŚCI
Znak zgodności

Cena: 14999,00

Kod:

Aktualne promocje

Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory